Tilbake til alle rapporter

Ønsker asfalt i hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 08:15, tir. 8 april 2014

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Det er flere hull i veien opp mot Smeden 7- fra postkassestativ i krysset og opp mot nr 5

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Asfaltering ble gjort veldig raskt.
    Veldig bra service.!!!

    Publisert anonymt 22:08, tir. 6 mai 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter