Tilbake til alle rapporter

Dump ifm avløpsrist

Rapportert anonymt 09:51, søn. 20 mars 2011

Sendt til Bergen og Hordaland 3 minutter senere

Avløpsrist i krysset Bråtet/Lillehatten ligger nedsenket slik at det blir som en dump i veien. Kommer du ned Bråtet og skal svinge til høyre i Lillehatten smeller det o hjuled dersom du kjører over risten. Risten bør heves og dumpen jevnes med resten av veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:30, lør. 23 april 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:16, man. 27 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter