Tilbake til alle rapporter

Tom skiltstang med støttestag,

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av john lothe 09:18, ons. 14 mai 2014

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 2 minutter senere

Her står det en tom skiltstang med støttestag. Bør vel fjenes før noen kjører av veien å trer denne igjennom fronten. Er vel også forbudt med støttestang såvidt meg bekjent.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av john lothe 08:35, tir. 17 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter