Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ole Skorge 22:43, lør. 24 mai 2014

Sendt til Nedre Eiker og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Synkehull i veien. Er markert med 4 kjegler. Men kommer man nedenfor har man svært dårlig sikt når man kjører forbi. Burde vært markert også for biler som kommer nedover. Her kan det smelle når som helst....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ole Skorge 23:00, lør. 21 juni 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter