Tilbake til alle rapporter

Vegskilt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 08:41, ons. 28 mai 2014

Sendt til Statens vegvesen region nord og Lødingen 3 minutter senere

Vegskiltet ved innkjøring til Lødingen henger skjevt. Opplysningsskiltet : LØDINGEN. Likeså er opplysningsskiltet KANSTAD når du kommer fra Sortland mot Kanstad ødelagt/gjennomhullet. Begge skiltene er vel på RV 85 Ellers skulle vi ha ønsket at dere rustet opp eksisterende E 10 før tunell fra Kanstadbotn til Fiskefjord

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter