Tilbake til alle rapporter

Manglende soping

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Lars Dahle 14:42, ons. 18 juni 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 3 minutter senere

Hei. Det ligger en del grus langs Ringvegen, fra krysset v/Valdresvn. og forbi Monter. Dette har ikke blitt sopt opp tidligere i vår og har muligens blitt glemt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det har fortsatt ikke blitt foretatt noe soping på strekningen.

    Publisert anonymt 14:06, tor. 18 september 2014

  • Det meste av grusen er borte.

    Sendt inn av Lars Dahle 13:10, tor. 27 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter