Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristin Ydse Jemtland 23:05, tor. 26 juni 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 5 minutter senere

Det ble regulert gate lys i dette krysset i forbindelse med asfaltering. Det har blitt et umulig kryss. Vestre totenvei er prioritert og det er helt umulig å vente så lenge for kunne krysse under brua. Håper dette blir rettet opp raskt. Mvh Kristin Jemtland

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Takker for fin respons og at dere har laget en mulighet for oss til å si ifra.

    Sendt inn av Kristin Ydse Jemtland 20:01, man. 28 juli 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter