Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:52, ons. 6 august 2014 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Sogndal og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Ikkje lys i gatelys forbi Lambhaug, frå Fet til Lambhaug. 6873 MARIFJØRA.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette skal vere i orden no.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Anita Bjørk Ruud 09:15, fre. 22 august 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?