Tilbake til alle rapporter

Hensatt trygdebil

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 22:16, tir. 2 september 2014

Sendt til Sauherad 4 minutter senere

I vår gate, Erik Werenskioldsveg har det lenge stått en "trygdebil" i flere år! Kommer med bilde asap!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst, sjekket 15.06-17

    Publisert anonymt 16:48, tor. 15 juni 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter