Tilbake til alle rapporter

Skikkelig ujevn dump.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Monica Mork Rognlien 13:38, ons. 20 august 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 2 minutter senere

Her er det en veldig dyp dump, men mange hull og flere lag med asfalt. Vondt å kjøre her, vi må virkelig bremse for å ikke få ødelagt bilene våre og de aller fleste legger seg ut helt i kanten inn mot skogen. Dette er ikke forsvarlig. Dette er ved Åslendevegen 141.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne er nå ordnet!

    Sendt inn av Monica Mork Rognlien 16:13, fre. 22 august 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter