Tilbake til alle rapporter

Savner fartsdemper

Rapportert anonymt 12:36, tor. 4 september 2014

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 4 minutter senere

Hastigheten har økt, og antall biler har økt de siste tiårene. Ingenting er gjort hverken for å overvåke hastigheten eller få den redusert. Det bor små barn i området som kan komme til å gå rett ut i trafikken. Andre deler av Skjermvegen og Nordre Hallsetvei har fartshumper, men her er det ikke gjort noenting. Ikke fortau heller.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter