Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd Lange 22:45, tor. 11 september 2014

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Alle gatelysene fra Støkrysset langs Storgata ned til Allmenningskaia på Myre, er mørke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Mørke gatelys, Myre

    Sendt inn av Odd Lange 22:23, tor. 18 september 2014

  • Ok løsning. Lys kvelden etter.

    Sendt inn av Odd Lange 14:16, lør. 11 oktober 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter