Tilbake til alle rapporter

Kast-monumentet

Publisert av Frank Roland 10:15, tir. 30 september 2014

Sendt til Bærum og Akershus 5 minutter senere

Lysanlegg til Kast har ikke vært vedlikeholdt på lang tid. Belysningen av monumentet ligger knust og deler av lampene har løsnet. Hadde vært fint om dette var i orden til åpningen av Fornebu S 14. oktober?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:31, tir. 28 oktober 2014

  • Lyset ble rettet Fredag 5.12 og fungerer utmerket.

    Sendt inn av Ole-Jørgen Hansen 23:53, tor. 11 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter