Tilbake til alle rapporter

Grus i rampene og rundkjøringene

Rapportert i kategorien Forsøpling av Patricia Venås 12:24, tor. 2 oktober 2014

Sendt til Stokke 1 minutt senere

Hei, det er veldig mye grus og steiner liggende i rundkjøringene og på rampene. Dette ble ikke ryddet etter at den nye E-18 ble ferdigstilt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset

    Publisert anonymt 20:59, ons. 7 januar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter