Tilbake til alle rapporter

Mange gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Roger Rasmussen 10:22, fre. 3 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region vest og Selje 3 minutter senere

Mange gatelys i det nye byggefeltet Flatraket fungerer ikke (defekt pære?).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er ikkje anlegg som Svv driver med.

    Sendt inn av Bernhard Langer 13:44, fre. 3 oktober 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:09, ons. 5 november 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter