Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av gro.lillevold, Ekebergbakken 4, 1823 Knapstad 14:15, ons. 8 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Hobøl 5 minutter senere

Det er 7 stolper som mangler lys i området fra Sykehjemmet og ned til Knapstadtunet. Det har vært slik siden i fjor. Veldig mørkt å gå på gangveien der nå i høstmørket. Bruker denne veien mye og det er mange eldre der også.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:03, ons. 5 november 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:44, ons. 3 desember 2014

  • Er det mulig å få gatelys til å lyse i Ekornveien? Det er mørkt i hele gata og det er ikke særlig bra for de som er ute å går tur på kvelden.

    Sendt inn av Heidi Askerud 19:42, man. 16 mars 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter