Tilbake til alle rapporter

Manglende veibelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Morten Njåstad Bråten 19:16, søn. 12 oktober 2014

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Siden morgen fredag 10.oktober har det ikke vært veibelysning på hovedveien fra rundkjøringen ved Tromøybroa og utover mot Kongshavn. Trolig siste lyn/tordenvær som ødela belysningen. Det er bekmørkt langs veien i mørket nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Morten Njåstad Bråten 20:34, søn. 9 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter