Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:35, man. 27 oktober 2014

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det er mørk lagt i Snøhvitvegen nok engang, samt det meste av stikkveiene på Vangen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene på langeland virker ikke. ( Waldemar Carlsensveg, Ole Bogersveg b.l.a )IGJEN!!!

    Publisert anonymt 19:44, man. 27 oktober 2014

  • Det er lys her nå, og jeg håper jeg skal slippe å måtte være redd for å gå ut om kvelden i fremtiden.

    Publisert anonymt 21:14, man. 24 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter