Tilbake til alle rapporter

Greiner ut i veien på høye trær

Rapportert i kategorien Trær anonymt 12:05, ons. 29 oktober 2014

Sendt til Hobøl 4 minutter senere

Hei I Ekornveien 18-20 vokser det store trær ved de tidligere kommunale boligene. Nå vokser disse så mye at større biler/lastebiler begynner å få problemer med å passere der. Noen varetransporter har nektet å kjøre forbi pga trærne. Dette er noe flere av oss i gata har prøvd å få hjelp med tidligere, men det skjer ingenting. Derfor prøver jeg her i håp om at dette kan bli fikset. Vi må kunne passere i gata der uten å skrape opp bilene. Og trærne søpler enormt mye.Hvilket gjør at det blir såpeglatt når det regner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:16, ons. 26 november 2014

  • Det ble fikset fort. Har vi et problem senere virker det som at dette er veien å gå.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:16, ons. 26 november 2014

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?