Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei av Evy Ødegård 14:14, ons. 29 oktober 2014

Sendt til Statens vegvesen region øst og Eidskog mindre enn et minutt senere

Det er gravd opp og fjernet asfalt i Jernbanegt v/den gamle Esso stasjonen. Dette er nå ett stort krater som det er vanskelig å passere.Denne veien blir mye brukt da bruene er under reparasjon. Er det noen som fikse dette?????Hilsen Evy Ødegård

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Asfalten er på plass og problemet er løst

    Sendt inn av Evy Ødegård 21:52, tor. 27 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter