Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Vardeberg 19:20, søn. 2 november 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelysene har slukket igjen, virket et par dager etter sist.( blant annet Waldemar Carlsensveg )

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • I kveld har gatelysene på langeland slukket igjen!

    Sendt inn av Vidar Vardeberg 20:08, søn. 9 november 2014

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Vidar Vardeberg 19:43, søn. 30 november 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter