Tilbake til alle rapporter

Hull ved fartsdump

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:46, tir. 22 mars 2011

Sendt til Klæbu 3 minutter senere

Stort hull i veien rett ved fartsdump. Bilene slår hardt nedi selv i lovlig fartsgrense

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • I fylt sand men dette forsvinner når smeltevannet kommer, håpløst av klæbu kommune spør du meg!
    Denne humpen blir bare verre og verre!

    Publisert anonymt 18:08, søn. 3 april 2011

  • Fortsatt trasig å kjøre her! Sanden de har fylt i hullet forsvinner etterhvert..

    Publisert anonymt 18:18, tir. 5 april 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 23:41, tir. 19 april 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter