Tilbake til alle rapporter

Mangler gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Ivar Drevsjø 08:14, tir. 11 november 2014; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum mindre enn et minutt senere

Strekningen mellom E6 og første rundkjøring ved Frogner: der er lang sving, veldig dårlig sikt spesielt ved mørke og regn/snøvær samtidig og ved samtidig møtende trafikk. Ikke uvanlig at elg krysser veien der. Kort strekning men bør ha belysning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter