Tilbake til alle rapporter

2 mørke lamper på gangsti

Rapportert i kategorien Gatelys av Ken Bruheim 11:03, man. 24 november 2014

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

2 mørke lamper på gangsti fra Osloveien til Marinabakken langs Kambobekken. Mye brukt tursti/snarvei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:48, man. 22 desember 2014

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:17, tor. 22 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:00, lør. 7 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:28, man. 6 april 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:48, tir. 12 mai 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:42, ons. 10 juni 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:28, ons. 8 juli 2015

  • Løst ifb med oppgradering av sti med nye gatelamper etc

    Sendt inn av Ken Bruheim 09:15, tirsdag 23 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter