Tilbake til alle rapporter

Gatelys som (stort sett) ikke virker

Rapportert i kategorien Gatelys av Eirik Gundersen 10:56, tor. 4 desember 2014

Sendt til Statens vegvesen region sør og Grimstad 4 minutter senere

Gatelykt ved postkassestativet virker stort sett ikke, men slår av og til inn. Dette er midt i et kryss og kan med fordel fikses for å bedre sikt for både biler og gående.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:57, tor. 1 januar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:33, tor. 29 januar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter