Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Gatelys av Knut Arne Nygård 16:59, tor. 4 desember 2014

Sendt til Ørsta og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Gatelysa er ute av funksjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fiksa :-)

    Sendt inn av Knut Arne Nygård 13:29, lør. 6 desember 2014, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter