Tilbake til alle rapporter

Dårlig vei/asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:46, tor. 4 desember 2014

Sendt til Bjerkreim og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Mye hull og kuler/humper i asfalten/veien fra bommen på Malmei,og inn til ferist/bakken retning Stavtjørn. Vært slik i mange år,så det hadde gjort seg med en overhaling i nær fremtid.Går utover fjæring og div hjuloppheng og hjullager.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:20, fre. 2 januar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter