Tilbake til alle rapporter

Mangler fast dekke, Asfalt.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 00:42, ons. 31 desember 2014

Sendt til Berlevåg og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Gata mi har ikke fast dekke/asfalt, I vårløsningen vasker vannet ut mye av dekket og tar det med ned i avløpene, store huller hele sommeren og en evigvarende støvplage.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:44, ons. 28 januar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter