Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:10, søn. 4 januar 2015

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Mangler lys på busstoppen, Kallestad/Eikelund, Balestrand

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:24, tir. 3 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:37, tir. 10 mars 2015

  • Fortsatt ikkje skjedd noko her. Skulle vore busskur her òg, sidan det allereie er laga plass til det.

    Publisert anonymt 22:16, man. 15 juni 2015

  • Gatelys på plass. Manglar busskur.

    Publisert anonymt 20:01, ons. 17 februar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter