Tilbake til alle rapporter

Gatelys i krysset Grepalivegen/Ørstaheimvegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Robert Prestegarden Vatne 21:45, søn. 4 januar 2015

Sendt til Ørsta og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Gatelyset i krysset Grepalivegen/Ørstaheimvegen har vore øydelagt i lang tid (muligen påkøyrd?). Der er ei god del biltrafikk til og frå Ørstaheimen og mange skuleborn må krysse vegen her. Bør derfor ordnast snarast.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:22, man. 2 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:04, man. 2 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:34, tir. 7 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter