Tilbake til alle rapporter

Gatelys i krysset Grepalivegen/Ørstaheimvegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Robert Prestegarden Vatne 21:45, søn. 4 januar 2015

Sendt til Ørsta og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Gatelyset i krysset Grepalivegen/Ørstaheimvegen har vore øydelagt i lang tid (muligen påkøyrd?). Der er ei god del biltrafikk til og frå Ørstaheimen og mange skuleborn må krysse vegen her. Bør derfor ordnast snarast.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:22, man. 2 februar 2015

  • Still open, via questionnaire, 10:04, man. 2 mars 2015

  • Still open, via questionnaire, 09:34, tir. 7 april 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?