Tilbake til alle rapporter

Farlig umerket overgang for myke trafikanter

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:21, tir. 6 januar 2015

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Har tidligere bedt om at denne overgangen blir merket med hvite striper og skilting - her er det uoversiktelig og bilene kommer i høy fart. Har stadig sett nesten ulykker her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter