Tilbake til alle rapporter

Gatelys har gått / elektrisk lysbue

Rapportert i kategorien Gatelys av Eirik Milch Gebhardt 10:43, ons. 7 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region nord og Vadsø 1 minutt senere

Det nest nederste lyset i Fjellvegen er gått. I tillegg kommer det av og til en lysbue / blitz fra lyset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Eirik Milch Gebhardt 10:58, ons. 4 februar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter