Tilbake til alle rapporter

Snøbrøyting hele Winsnes Gate

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 11:07, tir. 13 januar 2015

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I skrivende stund 13.01.2015 er Winsnes Gate fortsatt ikke brøytet for snø. Det er nå så mye snø i gata og på fortau at de som er avhengig av for eksempel rullestol eller lignende ikke kommer frem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:20, tir. 17 februar 2015

  • Det er bare delvis ryddet.Det kom veihøvel og skrapte vekk issvuller fra storgate og et stykke inn i Winsnesgata men stoppet midtveis i gata. Den delen av gate ble kjempefin både gata og fortau. I andre enden av gata mot parkveient er det så ille at mange kjører nå inn på fortauet.

    Publisert anonymt 09:20, tir. 17 februar 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:00, tir. 17 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter