Tilbake til alle rapporter

Svært hull rett foran en fartshump

Rapportert i kategorien Hull i vei av Kjartan sande 18:58, tir. 13 januar 2015

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Svært hull midt i veien som alle kjører oppi for det er rett foran en fartshump. Er i jadesvingen 4070 randaberg . Midten av gata med fartshumper

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?