Tilbake til alle rapporter

Sporete vei, riksvei 17 Vågen

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 20:24, tir. 20 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alstahaug 1 minutt senere

Det er mye is og dype, humpete hjulspor flere steder i dette området. Det har vært sånn ei ukes tid og jeg lurer på hvorfor det ikke kjøres med en isskrape her? Jeg kjører daglig vei nr 143, via rundkjøring i Vågen og videre til Leirfjord på riksvei 17, som jo er en hovedvei i Alstahaug kommune. Problemet er størst i bakken ned til rundkjøringen og oppover til Shellstasjonen. Veien føles utrygg og bilen må tåle mye risting. Håper noen kan fikse dette snarest!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter