Tilbake til alle rapporter

Snorresgate 6 Narvik

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 19:57, lør. 24 januar 2015

Sendt til Narvik 2 minutter senere

Avskiltet bil har stått i gata i flere mnd. Problem for brøyting og tar opp tiltrengte parkeringsplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:23, lør. 21 februar 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:23, lør. 21 februar 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?