Tilbake til alle rapporter

Steinras på gang- og sykkelveien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Oddbjørn Riseth 22:04, tor. 29 januar 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 1 minutt senere

Det har rast ut stein fra fjellet som ligger på gang- og sykkelveien. Det gjør det av og til, det er vel tid for litt rensk i fjellet over gangstien? Jeg ringte også inn og meldte problemet på 175 i kveld.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er arbeid på gang med fjellrensk nå, men det ser ikke ut til at det ble tatt særlig alvorlig før det skjedde et større ras på det andre punktet jeg rapporterte om ras på samme kvelden.

    Sendt inn av Oddbjørn Riseth 11:08, fre. 27 februar 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter