Tilbake til alle rapporter

Veilys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:23, søn. 1 februar 2015

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Dårlig med veilys strekk\ningen Storå-Tørnes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen videresendt til Nord-Salten kraft AS.

    Publisert anonymt 08:51, tir. 10 februar 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:34, tor. 5 mars 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 21:50, man. 6 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter