Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Mari Hegge 22:30, tir. 3 februar 2015

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Gatelys i Johollaveien har gått. Vet ikke hvor det har gått men det er ikke her så det hadde vært fint med et nytt. Skulle gjerne lagt ved bilde men det ble litt mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tysfjord kommune har sendt meldingen videre til Nord-salten kraft AS.

    Publisert anonymt 12:52, ons. 4 februar 2015

  • Litt over en uke etter problemet var meldt inn kom det lys i lyktestolpen igjen. Tommelopp for flinke folk! :)

    Sendt inn av Mari Hegge 23:09, tir. 3 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter