Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:22, ons. 4 februar 2015

Sendt til Hurum og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Mangler gatelys over flere dager øverst i fransåsveien, ved postkasse stativ overfor nr. 26.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:57, tor. 5 mars 2015

  • jeg sende mail til kommunen direkte om dette ca to dager siden fordi fortsatt mørkt i gata. Maria

    Publisert anonymt 16:57, tor. 5 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:03, fre. 10 april 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:29, fre. 8 mai 2015

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 10:19, man. 8 juni 2015, markert som fikset

  • Mangler gatelys ved Grytnesveien 45

    Sendt inn av kåre johansen 22:27, tor. 3 september 2015

  • Helt mørkt fra Skatvedtveien 56 og innover. Også flere andre steder på feltet mangler det lys. Må gjøre noe før det skjer et uhell.

    Publisert anonymt 17:21, tor. 15 oktober 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter