Tilbake til alle rapporter

Manglende strøing

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Einar Jørgen Haraldseid 09:38, fre. 13 februar 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 2 minutter senere

Det har ikke blitt strødd i bakken opp mot Høgskolen på noen døgn. Fotgjengere tvinges til å gå ut i veibanen, noe som skaper farlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er ofte problemer i denne bakken. Det strøs for sjelden, og fortauet heller ut i veibanen.

    Sendt inn av Einar Jørgen Haraldseid 10:05, fre. 13 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter