Tilbake til alle rapporter

Veilys som har falt ned på bakken

Rapportert i kategorien Gatelys av Mareno Mikkelsen 17:28, søn. 22 februar 2015

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

I siste storm, falt ett veilys ned i bakken, den ligger at med stolpen rett ovenfor huset til Mareno Mikkelsen, samt at neste lys ikke funker på nabostolpen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen er videresendt til Nord-Salten Kraft AS.

    Publisert anonymt 09:06, ons. 25 februar 2015

  • Nytt armatur er på plass.

    Publisert anonymt 08:37, tor. 29 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter