Tilbake til alle rapporter

Kumlokk

Rapportert i kategorien Hull i vei av Odd Ragnar Mikalsen 07:48, ons. 25 februar 2015

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alstahaug 2 minutter senere

Kumlokk stikker opp av asfalten. Har gjort det i 2 år snart og blir noe bedre. Felg/forstillings knuser.

Ligger i høyre kjørefelt når man kjører sjøbergs gate inn mot rundkjøringen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter