Tilbake til alle rapporter

Hull i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei av forbanna Odding 08:19, fre. 25 mars 2011

Sendt til Odda 1 minutt senere

Det er ofte et hull i veien her, som bare blir "fikset" med litt oljegrus, og en kommunearbeider som står å tråkker på det. Har ødelagt et dekk, og en felg pga dette hullet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ble asfaltert i fjor

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jon Inge Seim 10:57, søn. 28 april 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?