Tilbake til alle rapporter

Hegnavegen på Tokheim

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Jan Einar Odland 14:55, tir. 24 mai 2011

Sendt til Odda 4 minutter senere

Veien er dårlig.Mange hull og sprekker i asfalten.Trenger og bli asfaltert på nytt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ny asfalt.

    Publisert anonymt 19:19, tir. 24 mai 2011

  • Still open, via questionnaire, 14:03, tir. 5 juli 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?