Tilbake til alle rapporter

Hull i kjørebane

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:14, man. 2 mars 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Enebakk 1 minutt senere

Dype hull i kjørebane i tilknytning til fartsdump. Prøvd fikset tidligere, men benyttet for dårlig asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Trafikk koner ble utplassert i løpet i løpet av 24-36 timer. Deretter ble hullene fylt i med asfalt i løpet av noen få dager. Utfordringen er at benyttet asfalt er for myk/ikke komprimert nok, så hullene har begynt å utvikle seg på nytt. Mulig at de som har ansvar for vedlikeholdet har valgt å vente litt før de har på et topplag. Anser ikke problemet som løst slik situasjonen er nå.

    Publisert anonymt 22:40, man. 30 mars 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:19, søn. 3 mai 2015

  • Topplag har ikke blitt lagt. Hullene får utvikle seg på ny.

    Publisert anonymt 11:19, søn. 3 mai 2015

  • Ble lappet på nytt i etterkant. Holder foreløbig.

    Publisert anonymt 13:32, tir. 11 august 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter