Tilbake til alle rapporter

Stygge hull i veien Ved innkjøring Grindalsskansen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Helge Nystuen 17:19, tir. 3 mars 2015

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Etter diverse gravearbeid i Grindalsveien i fjor høst,ser,og er et vist område her nå fullt av stygge hull. Her er det fare for og ødlegge kjøretøyet. Hadde vært veldig fint hvis noen gjorde noe med dette asap!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Problemet er løst til det kommer regn igjen. Takk for rask respons.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Helge Nystuen 16:24, tor. 5 mars 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?