Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av funksjon

Rapportert i kategorien Gatelys av Brage Sundet 21:16, tor. 5 mars 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Inderøy 3 minutter senere

Gatelys langs Utøyveien (755) har hvert ute av drift i ca 4 uker . Fra januar virket kun 7 av 25 gatelys ,men for ca 4 uker siden ble samtlige gatelys mørk . Dette er veldig trist da det er stor trafikk langs denne veien , og mange barn som bruker denne gang og sykkelveien til å fra skole /fritidsaktiviteter på kveldstid .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Brage Sundet 22:05, tor. 2 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter