Tilbake til alle rapporter

Metallbeslag står ut over fortauet

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 14:38, tir. 10 mars 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 2 minutter senere

Ved parkeringsplassen bak tinghuset er det et løst metallbeslag på toppen av murkanten. Det står ut over fortauet og er til fare og hinder for både mennesker og dyr.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette må være verdens raskeste fix! Supert!

    Publisert anonymt 15:19, tir. 10 mars 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter